• Sleva

Náramek z labradoritu

359,00 Kč
251,00 Kč Ušetříte 30%
S DPH
Počet

Náramek je vyroben z korálků přírodního norského labradoritu, korálků fialovorůžového tygřího oka a štrasových mezikorálků.

Labradorit vnáší světlo a radost do života, pomáhá v době velkých změn, vyvolává potlačované vzpomínky na minulost a pomáhá vyrovnat se s nimi, má schopnost potlačit strach, nejistotu a zbytky starých zklamání, přináší sílu a vytrvalost, podporuje realistické a logické myšlení, rozvíjí tvůrčí vyjadřování, probouzí nadšení, posiluje vůli pro dosažení svých vytyčených cílů.
Urychluje léčbu nachlazení, mírní projevy revmatismu, tlumí napětí a bolesti při menstruaci, vyrovnává hormonální soustavu, podněcuje přirozené funkce metabolismu, harmonizuje veškeré látky v organismu, odstraňuje stres, snižuje krevní tlak, zvyšuje odolnost vůči bolesti, dodává energii a tím pozitivně ovlivňuje veškeré tělesné procesy.

Tygří oko je ochranný, stabilizující a uzemňující kámen, posiluje sílu vůle, praktičnost a správně použití síly, přináší prosperitu a štěstí, pomáhá nám nahlížet na věci bez iluzí.
Vyrovnává činnost mozkových hemisfér, pomáhá při léčbě zlomených kostí, zlepšuje tělesnou i duševní aktivitu
017