Náramek Rudraksha velký

249,00 Kč
S DPH
Počet

Material:
Rudraksha 8mm, 13mm
Chryzokol 8mm
Rodonit 8mm
Bižuterní kov 6mm

Rudraksha je v Hinduismu a Buddhismu považována za posvátné semínko, které přináší božský mír, sílu a ochranu, vytváří obrovskou pozitivní energii pro tělo, mysl a duši, zvyšuje záři duše a její schopnost vyjádřit svoji božskou sílu a moudrost, pomáhá se lépe vyrovnat se starostmi, vytváří ochranné kruhy před negativitou, odstraňuje překážky na cestě za úspěchem, zvyšuje výkonnost, dokáže změnit karmu nositele, přináší jasnost, zvyšuje sílu intuice, zlepšuje koncentraci, má protistárnoucí účinky.
Má pozitivní vliv na činnost srdce, zlepšení stavu nervů a výborně působí na zmírnění stresu, depresí, úzkostí, bušení srdce a vysoký krevní tlak.

Chryzokol má uklidňující a očistný vliv, posiluje vnitřní klid a vyrovnanost, dodává motivaci, zvyšuje osobní sílu a podněcuje projevy tvůrčích schopností, pomáhá překonávat různé fobie.
Léčí artritidu, choroby kostí, svalové křeče, zbavuje játra, ledviny a střeva toxických látek, zlepšuje okysličování krve a buněčné struktury plic, napomáhá regeneraci slinivky břišní, reguluje hladinu inzulínu, hojí infekce, zejména krku a mandlí, ulevuje od bolesti při artritidě, posiluje štítnou žlázu a blahodárně působí na metabolizmus.
Znamení: Býk, Vodnář, Váhy

Rodonit harmonizuje protiklady, pomáhá při řešení konfliktů, při pochopení a přiznání si vlastních chyb, podporuje toleranci, sebedůvěru a působí proti strachu, stresu a neklidu.
Podporuje činnost srdce, krevní oběh, činnost štítné žlázy, metabolismus v tkáních, látkovou výměnu, centrální nervovou soustavu a plodnost, léčí průdušky, plíce, bolesti hlavy, posiluje vitalitu organizmu, podněcuje aktivitu.
Znamení: Beran, Býk, Rak

223-1