Náramek s příveskem růžový

349,00 Kč
S DPH
Počet

Material:
Rodonit 8mm
Růženín 8mm
Jaspis Cloisonne 8mm
Rudraksha 8mm, 10mm
Bižuterní kov 3mm

Rodonit harmonizuje protiklady, pomáhá při řešení konfliktů, při pochopení a přiznání si vlastních chyb, podporuje toleranci, sebedůvěru a působí proti strachu, stresu a neklidu.
Podporuje činnost srdce, krevní oběh, činnost štítné žlázy, metabolismus v tkáních, látkovou výměnu, centrální nervovou soustavu a plodnost, léčí průdušky, plíce, bolesti hlavy, posiluje vitalitu organizmu, podněcuje aktivitu.
Znamení: Beran, Býk, Rak

Růženín je symbolem lásky, podněcuje bezpodmínečnou a oddanou lásku, dodává vnitřní klid a prohlubuje přátelství, podporuje trpělivost a vnitřní vyrovnanost, dává sílu odpouštět, podporuje tvůrčí myšlení a flexibilitu.
Má pozitivní účinek na ledviny a játra, léčí plíce, genitální problémy a močové ústrojí, podporuje činnost nervového systému, má výborný vliv na poruchy mužské plodnosti, odvádí z těla škodlivé látky a odvodňuje organismus, posiluje srdeční činnost, uzdravuje od dlouhodobých nemocí, odbourává psychosomatické problémy, pomáhá při střevních potížích, hojí popáleniny a puchýře, léčí akné a vyhlazuje pleť.
Znamení: Býk, Váhy, Kozoroh

Jaspis nabízí oporu a pomoc ve stresu, přináší klid a uvědomění celku, srovnává čakry a lze jej použít k jejich správnému nastavení, zajišťuje ochranu a uzemňuje energie těla, pohlcuje negativní energii a současně pročišťuje a uvádí do rovnováhy čakry a auru, zajišťuje rovnováhu duševní, citovou i tělesnou, přináší odhodlání, zvyšuje organizační schopnosti a schopnost posuzovat věci jako celek, přináší pomoc během dlouhodobých nemocí nebo hospitalizace a dodává tělu energii.
Podporuje oběhový systém, trávení a funkci pohlavních orgánů, udržuje rovnováhu minerálních látek v těle.
Znamení: Beran, Vodnář, Ryby

Rudraksha je v Hinduismu a Buddhismu považována za posvátné semínko, které přináší božský mír, sílu a ochranu, vytváří obrovskou pozitivní energii pro tělo, mysl a duši, zvyšuje záři duše a její schopnost vyjádřit svoji božskou sílu a moudrost, pomáhá se lépe vyrovnat se starostmi, vytváří ochranné kruhy před negativitou, odstraňuje překážky na cestě za úspěchem, zvyšuje výkonnost, dokáže změnit karmu nositele, přináší jasnost, zvyšuje sílu intuice, zlepšuje koncentraci, má protistárnoucí účinky.
Má pozitivní vliv na činnost srdce, zlepšení stavu nervů a výborně působí na zmírnění stresu, depresí, úzkostí, bušení srdce a vysoký krevní tlak.

218