Náramek nový začátek lotos stříbrná

339,00 Kč
S DPH
Počet

Material:
Prehnit 8mm
Růženín 8mm
Tyrkys 8mm
Ametyst 8mm
Citrín 8mm
Aqua aura křištál8mm
Hematit 6mm
Bižuterní kov

Prehnit ruší blokády a zastaralé vzory v podvědomí, dává nám možnost pracovat na sobě, na svém sebepoznání, posiluje naši intuici a rozvahu, podporuje relaxaci.
Mírní deprese a neurózy, posiluje látkovou výměnu, a tím pomáhá zbavovat tělo jedů, příznivě působí na krevní oběh, ledviny a močové cesty, podporuje celkovou regeneraci organismu, vhodný při léčbě arteriosklerózy, poruch potence a dodává nám sílu při dietě.
Znamení: Blíženci, Váhy

Růženín je symbolem lásky, podněcuje bezpodmínečnou a oddanou lásku, dodává vnitřní klid a prohlubuje přátelství, podporuje trpělivost a vnitřní vyrovnanost, dává sílu odpouštět, podporuje tvůrčí myšlení a flexibilitu.
Má pozitivní účinek na ledviny a játra, léčí plíce, genitální problémy a močové ústrojí, podporuje činnost nervového systému, má výborný vliv na poruchy mužské plodnosti, odvádí z těla škodlivé látky a odvodňuje organismus, posiluje srdeční činnost, uzdravuje od dlouhodobých nemocí, odbourává psychosomatické problémy, pomáhá při střevních potížích, hojí popáleniny a puchýře, léčí akné a vyhlazuje pleť.

Znamení: Býk, Váhy, Kozoroh

Tyrkys přináší štěstí, má uklidňující účinky, posiluje koncentraci, přináší radost a bohatství, odstraňuje negativní energii, neutralizuje elektromagnetický smog, působí proti depresím, strachu a stavech vyčerpání.
Snižuje horečku, odstraňuje bolesti hlavy, zvyšuje imunitu, detoxikuje organismus, posiluje zrak, léčí záněty, pozitivně působí na žaludek a trávicí systém, reguluje kyselost v organismu, potlačuje křeče.
Znamení: Střelec, Kozoroh, Ryby

Ametyst pomáhá nalézat duševní rovnováhu, zbystřuje smysly, napomáhá soustředění a zklidnění nervového systému.
Tlumí bolesti (především bolesti hlavy), pomáhá při žaludečních a dýchacích obtížích, odstraňuje kožní problémy, příznivě podporuje střeva a střevní mikroflóru, zlepšuje činnost metabolismu, zvyšuje imunitu, léčí otoky a rány, navozuje klidný, hluboký a nerušený spánek.
Znamení: Ryby, Střelec, Panna

Citrín přináší radost, potěšení a lásku k sobě samému, bohatství, hojnost a prosperitu, pomáhá najít emoční rovnováhu, podněcuje kreativní myšlení, zvyšuje vnitřní sílu, eliminuje všechny strachy a obavy, odstraňuje noční můry, poskytuje nadhled a pozitivní náladu.
Čistí krev a podporuje krevní oběh, uklidňuje podrážděné nervy, odstraňuje deprese, podporuje zažívací systém, slezinu a slinivku břišní, příznivě působí na endokrinní žlázy (pročišťuje, vyrovnává hladiny hormonů a vylučuje jedy a toxiny), pomáhá při cukrovce, odbourává chronický únavový syndrom, léčí ledviny a močový měchýř, přispívá k odstranění všeho škodlivého, působí na vymizení celulitidy, zahání únavu, zmírňuje nepříjemné projevy a problémy při menstruaci a symptomy menopauzy.
Znamení: Blíženci, Panna, Býk, Beran

Křišťál uvádí energii do absolutní harmonie, podporuje psychiku a samostatnost, chrání před negativními vlivy, harmonizuje, čistí a chrání auru, zajišťuje klidné spaní, vyrovnává a neutralizuje patogenní zóny.
Podporuje funkci štítné žlázy, srdce, plic, zažívacího ústrojí, podporuje krevní oběh, pomáhá proti nevolnostem, závratích, bolestech hlavy a migréně.
Znamení: Lev, Kozoroh, Vodnář

Hematit má obrovský pozitivní vliv na psychické zdraví a činnost orgánů v těle, odstraňuje strachy, stres, hněv, úzkost, negativní myšlení a všechno, co má za následek psychické a psychosomatické problémy, uklidňuje a stimuluje mysl a uvádí do rovnováhy celé tělo, zlepšuje paměť, ochraňuje před absorbováním negativní energie od ostatních, zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu, pomáhá překonat ostych, přináší optimismus a činí jej pozitivně naladěným a usměvavým, zlepšuje vztahy a podporuje partnerskou láskou a porozumění.
Zastavuje krvácení, udržuje zdravou krev a léčí její nemoci, zmírňuje horečku, podporuje činnost ledvin a jater, pomáhá tělu ukládat železo a jiné potřebné látky, podněcuje tvorbu krvinek, odstraňuje křeče v nohou, rovná páteř a podporuje její zdravý růst, uvolňuje bolest při zlomeninách a léčí je, navozuje klidný spánek, pomáhá při nespavosti, okysličuje tělo, vhodný pro urychlení a podporu detoxikace organismu.
Znamení: Beran, Panna, Štír

200