Náramek Nový začátek lotos

339,00 Kč
S DPH
Počet

Material:
Praskaný křišťál 8mm
Citrín - syn. 8mm
Fialové tygří oko 8mm
Mookait 8mm
Tyrkys 8mm
Matný růženín 8mm
Granát 8mm
Hematit - syn. 6mm
Bižuterní kov 13mm

Křišťál uvádí energii do absolutní harmonie, podporuje psychiku a samostatnost, chrání před negativními vlivy, harmonizuje, čistí a chrání auru, zajišťuje klidné spaní, vyrovnává a neutralizuje patogenní zóny.
Podporuje funkci štítné žlázy, srdce, plic, zažívacího ústrojí, podporuje krevní oběh, pomáhá proti nevolnostem, závratích, bolestech hlavy a migréně.

Citrín přináší radost, potěšení a lásku k sobě samému, bohatství, hojnost a prosperitu, pomáhá najít emoční rovnováhu, podněcuje kreativní myšlení, zvyšuje vnitřní sílu, eliminuje všechny strachy a obavy, odstraňuje noční můry, poskytuje nadhled a pozitivní náladu.
Čistí krev a podporuje krevní oběh, uklidňuje podrážděné nervy, odstraňuje deprese, podporuje zažívací systém, slezinu a slinivku břišní, příznivě působí na endokrinní žlázy (pročišťuje, vyrovnává hladiny hormonů a vylučuje jedy a toxiny), pomáhá při cukrovce, odbourává chronický únavový syndrom, léčí ledviny a močový měchýř, přispívá k odstranění všeho škodlivého, působí na vymizení celulitidy, zahání únavu, zmírňuje nepříjemné projevy a problémy při menstruaci a symptomy menopauzy.

Tygří oko je ochranný, stabilizující a uzemňující kámen, posiluje sílu vůle, praktičnost a správně použití síly, přináší prosperitu a štěstí, pomáhá nám nahlížet na věci bez iluzí.
Vyrovnává činnost mozkových hemisfér, pomáhá při léčbě zlomených kostí, zlepšuje tělesnou i duševní aktivitu.

Mookait je kámen síly a vitality, dodává také klid a jistotu, umožní čerpat zemskou energii a vzbudí touhu po nových zážitcích, usnadňuje přijímání změn a riskování.
Má blahodárný vliv na imunitní systém a trávicí trakt, používá se k doplňkové léčbě různých zánětů (například horních cest dýchacích), žaludečních/střevních potížích a řady dalších chorob, podporuje správný příjem tekutin a přispívá k udržování rovnováhy minerálů v těle. Mookaitový elixír pomáhá odstraňovat akné i ekzémy.

Tyrkys přináší štěstí, má uklidňující účinky, posiluje koncentraci, přináší radost a bohatství, odstraňuje negativní energii, neutralizuje elektromagnetický smog, působí proti depresím, strachu a stavech vyčerpání.
Snižuje horečku, odstraňuje bolesti hlavy, zvyšuje imunitu, detoxikuje organismus, posiluje zrak, léčí záněty, pozitivně působí na žaludek a trávicí systém, reguluje kyselost v organismu, potlačuje křeče.

Růženín je symbolem lásky, podněcuje bezpodmínečnou a oddanou lásku, dodává vnitřní klid a prohlubuje přátelství, podporuje trpělivost a vnitřní vyrovnanost, dává sílu odpouštět, podporuje tvůrčí myšlení a flexibilitu.
Má pozitivní účinek na ledviny a játra, léčí plíce, genitální problémy a močové ústrojí, podporuje činnost nervového systému, má výborný vliv na poruchy mužské plodnosti, odvádí z těla škodlivé látky a odvodňuje organismus, posiluje srdeční činnost, uzdravuje od dlouhodobých nemocí, odbourává psychosomatické problémy, pomáhá při střevních potížích, hojí popáleniny a puchýře, léčí akné a vyhlazuje pleť.

Granát zvyšuje energii a vitalitu, udržuje rovnováhu, dodává potřebný klid, zvyšuje sebedůvěru, dodává optimismus, přináší slávu, vytrvalost, lásku, krásu a stabilitu, tlumí deprese.
Regeneruje organismus, čistí krev, zrychluje metabolismus, pomáhá lepšímu vstřebávání minerálů a vitamínů, rovná a léčí páteř, uzdravuje srdce a plíce, má pozitivní vliv na buněčné struktury, omezuje časté krvácení z nosu, kladně ovlivňuje slezinu a žlázy.

Hematit má obrovský pozitivní vliv na psychické zdraví a činnost orgánů v těle, odstraňuje strachy, stres, hněv, úzkost, negativní myšlení a všechno, co má za následek psychické a psychosomatické problémy, uklidňuje a stimuluje mysl a uvádí do rovnováhy celé tělo, zlepšuje paměť, ochraňuje před absorbováním negativní energie od ostatních, zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu, pomáhá překonat ostych, přináší optimismus a činí jej pozitivně naladěným a usměvavým, zlepšuje vztahy a podporuje partnerskou láskou a porozumění.
Zastavuje krvácení, udržuje zdravou krev a léčí její nemoci, zmírňuje horečku, podporuje činnost ledvin a jater, pomáhá tělu ukládat železo a jiné potřebné látky, podněcuje tvorbu krvinek, odstraňuje křeče v nohou, rovná páteř a podporuje její zdravý růst, uvolňuje bolest při zlomeninách a léčí je, navozuje klidný spánek, pomáhá při nespavosti, okysličuje tělo, vhodný pro urychlení a podporu detoxikace organismu.

194