• Sleva

Náramek Antik

259,00 Kč
207,00 Kč Ušetříte 20%
S DPH
Počet

Material:
Tyrkys - syn. 8mm
Fosilie 8mm
Rodonit 8mm
Hematit - syn. 6mm

Rodonit harmonizuje protiklady, pomáhá při řešení konfliktů, při pochopení a přiznání si vlastních chyb, podporuje toleranci, sebedůvěru a působí proti strachu, stresu a neklidu.
Podporuje činnost srdce, krevní oběh, činnost štítné žlázy, metabolismus v tkáních, látkovou výměnu, centrální nervovou soustavu a plodnost, léčí průdušky, plíce, bolesti hlavy, posiluje vitalitu organizmu, podněcuje aktivitu.

Tyrkys přináší štěstí, má uklidňující účinky, posiluje koncentraci, přináší radost a bohatství, odstraňuje negativní energii, neutralizuje elektromagnetický smog, působí proti depresím, strachu a stavech vyčerpání.
Snižuje horečku, odstraňuje bolesti hlavy, zvyšuje imunitu, detoxikuje organismus, posiluje zrak, léčí záněty, pozitivně působí na žaludek a trávicí systém, reguluje kyselost v organismu, potlačuje křeče.

Fosilie jsou silný kámen pro hojení a uzdravování, podporuje schopnost těla absorbovat potřebné živiny a pomáhá s dobrým trávením, podporuje dlouhověkost a životní energii, dříve se používali k úlevě od žízně a pro snížení horečky, má silně pozitivní vliv na různé funkce vašeho těla, které uvádí do harmonie a zlepšuje Váš celkový zdravotní stav, má kladné účinky na ženský reprodukční systém a je odedávna používán pro úspěšné početí a také na zmírnění ženských zdravotních problémů, harmonizuje a dobíjí kořenovou čakru.

Hematit má obrovský pozitivní vliv na psychické zdraví a činnost orgánů v těle, odstraňuje strachy, stres, hněv, úzkost, negativní myšlení a všechno, co má za následek psychické a psychosomatické problémy, uklidňuje a stimuluje mysl a uvádí do rovnováhy celé tělo, zlepšuje paměť, ochraňuje před absorbováním negativní energie od ostatních, zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu, pomáhá překonat ostych, přináší optimismus a činí jej pozitivně naladěným a usměvavým, zlepšuje vztahy a podporuje partnerskou láskou a porozumění.
Zastavuje krvácení, udržuje zdravou krev a léčí její nemoci, zmírňuje horečku, podporuje činnost ledvin a jater, pomáhá tělu ukládat železo a jiné potřebné látky, podněcuje tvorbu krvinek, odstraňuje křeče v nohou, rovná páteř a podporuje její zdravý růst, uvolňuje bolest při zlomeninách a léčí je, navozuje klidný spánek, pomáhá při nespavosti, okysličuje tělo, vhodný pro urychlení a podporu detoxikace organismu.

161