• Sleva

Náramek Lapis/tyrkys/hema

299,00 Kč
209,00 Kč Ušetříte 30%
S DPH
Počet

Náramek je vyroben z korálků lapis lazuli, bílého tyrkysu a zlatého hematitu.

Lapis lazuli podporuje uklidnění, odbourává stres, dodává odvahu a empatii, rozvíjí schopnost jasného a srozumitelného vyjadřování, učí aktivnímu naslouchání, podporuje kreativitu a tvůrčí činnost, odbourává vztek, špatnou náladu, přináší pocit hlubokého vnitřního klidu a sebepoznání a brání depresím.
Snižuje horečku, pomáhá odstranit krevní obtíže, potlačuje bolesti hlavy, detoxikuje organismus, posiluje imunitní systém, léčí nemoci dýchacích cest, pozitivně ovlivňuje funkci štítné žlázy, uzdravuje hlasivky, posiluje zrak, snižuje krevní tlak, čistí krev, účinný při nespavosti.

Tyrkys přináší štěstí, má uklidňující účinky, posiluje koncentraci, přináší radost a bohatství, odstraňuje negativní energii, neutralizuje elektromagnetický smog, působí proti depresím, strachu a stavech vyčerpání.
Snižuje horečku, odstraňuje bolesti hlavy, zvyšuje imunitu, detoxikuje organismus, posiluje zrak, léčí záněty, pozitivně působí na žaludek a trávicí systém, reguluje kyselost v organismu, potlačuje křeče.

Hematit má obrovský pozitivní vliv na psychické zdraví a činnost orgánů v těle, odstraňuje strachy, stres, hněv, úzkost, negativní myšlení a všechno, co má za následek psychické a psychosomatické problémy, uklidňuje a stimuluje mysl a uvádí do rovnováhy celé tělo, zlepšuje paměť, ochraňuje před absorbováním negativní energie od ostatních, zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu, pomáhá překonat ostych, přináší optimismus a činí jej pozitivně naladěným a usměvavým, zlepšuje vztahy a podporuje partnerskou láskou a porozumění.
Zastavuje krvácení, udržuje zdravou krev a léčí její nemoci, zmírňuje horečku, podporuje činnost ledvin a jater, pomáhá tělu ukládat železo a jiné potřebné látky, podněcuje tvorbu krvinek, odstraňuje křeče v nohou, rovná páteř a podporuje její zdravý růst, uvolňuje bolest při zlomeninách a léčí je, navozuje klidný spánek, pomáhá při nespavosti, okysličuje tělo, vhodný pro urychlení a podporu detoxikace organismu.

145