• Sleva

Náramek z nefritu a záhnědy

299,00 Kč
209,00 Kč Ušetříte 30%
S DPH
Počet

Náramek je vyroben z korálků zeleného nefritu, karneolu, záhnědy a velkého štrasového korálku.

Nefrit přitahuje lásku, dodává pozitivní energii, podporuje sebelásku a životní vitalitu, dodává moudrost, harmonii, štěstí, přátelství a vyrovnanost.
Podporuje léčebné procesy v těle, působí proti vlivům, které způsobují psychické a následně psychosomatické problémy, léčí záněty a špatnou funkci ledvin a močového měchýře, příznivě působí na činnost srdce, přispívá k dobré činnosti žaludku, střev a sleziny, pomáhá proti zácpě, průjmu a nadýmání, působí na snadno pohyblivost kyčlí, detoxikuje organismus a zvyšuje imunitu, obnovuje buněčný a kosterní systém, zvyšuje plodnost, usnadňuje porod, pozitivně působí na nervový systém, minimalizuje stres, úzkost a strach, pomáhá léčit opary na rtech a pásové opary.

Záhněda je dobrá k odstranění depresí, zahánění strachu a potlačování nočních můr, bystří mysl, podporuje detoxikaci celého organismu, zvyšuje celkovou vyrovnanost, koncentraci a vylepšuje komunikační dovednosti, prohlubuje dar empatie, podněcuje zdravé sebevědomí.
Odbourává bolesti, odstraňuje migrény a bolest hlavy, mírní stres, uklidňuje nervovou soustavu, má příznivý vliv na kyčle, nohy a záda, působí proti zavodňování organismu, podporuje vstřebávání vitamínů a minerálů, pomáhá při chemoterapiích, potlačuje křeče, posiluje a vyrovnává zádové svalstvo.

Karneol je to stabilizující kámen s vysokou energií, dodává odvahu, klid, trpělivost a harmonii, pozitivní pohled na život, motivuje k úspěchu nejen při podnikání, tiší vztek, žárlivost, závist a zášť, rozptyluje deprese a negativní myšlenky, dodává výřečnost a potlačuje strach mluvit na veřejnosti, posiluje sebedůvěru, ochraňuje před útoky jiných osob, posiluje astrální vidění, navozuje klidný spánek, zahání noční můry. Povzbuzuje sexuální aktivitu a odstraňuje závislosti všeho druhu. Aktivuje kořenovou čakru.
Předchází kožním onemocněním, zastavuje krvácení z nosu a pomáhá při všech nemocech spojených s krví, univerzální ochrana zdraví, dodává sílu a vitalitu, zvyšuje plodnost, léčí frigiditu a impotenci, artritidu, revmatismus, kosti a šlachy, neurózy a deprese.


106