• Sleva

Náramek onyx/DZI/zkamenělina

359,00 Kč
251,00 Kč Ušetříte 30%
S DPH
Počet

Náramek je vyroben z korálků černého matného onyxu, syntetických korálků DZI, korálku zkameněliny, velkých štrasových korálků a mezikorálků v barvě mědi.

Onyx je ochranný krystal, který dodává životní sílu, pomáhá zachovat chladnou hlavu, klid a pozitivní přístup, dodává ráznost, vytrvalost a nadhled, motivuje stát se pánem svého osudu, zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu, svému majiteli dodává sílu uzavřít staré problémy a podporuje umění odpouštět, má velký vliv na současný život, prosvětluje ho, ukazuje správný směr a odstraňuje strach a obavy z neznámého, v těle udržuje rovnováhu energií jing a jang.
Působí proti kazivosti zubů, zpevňuje kosti, léčí krevní poruchy, odstraňuje „neklidné nohy“, posiluje a léčí kůži, vlasy a nehty, zbystřuje zrak a sluch, zklidňuje nervovou soustavu, hojí rány a jizvy po operacích, zmírňuje bolesti srdce, prokrvuje nohy a ruce, hrání před plísňovým onemocněním.

DZI je vzácný druh achátu. Pro Tibeťany slouží jako velmi mocný a vzácný amulet. Tento kámen zdobí nejvíce ctěné sochy. Tibeťané věří, že přináší štěstí, odráží zlo a chrání nositele před fyzickým poškozením a nemoci, přitahuje sílu a harmonii, uklidňuje, dodává sebedůvěru, odstraňuje strach, čistí auru.
Pomáhá při problémech se zuby a se žaludečními problémy, účinkuje proti nespavosti, zlepšuje paměť a koncentraci.

Fosilie jsou silný kámen pro hojení a uzdravování, podporuje schopnost těla absorbovat potřebné živiny a pomáhá s dobrým trávením, podporuje dlouhověkost a životní energii, dříve se používali k úlevě od žízně a pro snížení horečky, má silně pozitivní vliv na různé funkce vašeho těla, které uvádí do harmonie a zlepšuje Váš celkový zdravotní stav, má kladné účinky na ženský reprodukční systém a je odedávna používán pro úspěšné početí a také na zmírnění ženských zdravotních problémů, harmonizuje a dobíjí kořenovou čakru.

109