• Sleva

Náramek rudraksha

259,00 Kč
181,00 Kč Ušetříte 30%
S DPH
Počet

Náramek je vyroben z korálků semen rudraksha, záhnědy, avanturínu, citrínu a mezikorálků v barvě stříbra. Délka 17,5cm

Avanturín je kamenem štěstí, přináší prosperitu, odstraňuje negativní energii, uklidňuje, podporuje komunikaci a rozhodovací schopnosti.
Má příznivý vliv na štítnou žlázu, brání vzniku alergií, přivádí krevní tlak do rovnováhy, podněcuje činnost metabolismu, zlepšuje vidění, posiluje a regeneruje srdce, odstraňuje bolesti hlavy a migrény, snižuje hladinu cholesterolu, čistí dutiny, navozuje klidný a hluboký spánek, léčí ekzémy a akné, působí pro vypadávání vlasů a vzniku lupů.

Záhněda je dobrá k odstranění depresí, zahánění strachu a potlačování nočních můr, bystří mysl, podporuje detoxikaci celého organismu, zvyšuje celkovou vyrovnanost, koncentraci a vylepšuje komunikační dovednosti, prohlubuje dar empatie, podněcuje zdravé sebevědomí.
Odbourává bolesti, odstraňuje migrény a bolest hlavy, mírní stres, uklidňuje nervovou soustavu, má příznivý vliv na kyčle, nohy a záda, působí proti zavodňování organismu, podporuje vstřebávání vitamínů a minerálů, pomáhá při chemoterapiích, potlačuje křeče, posiluje a vyrovnává zádové svalstvo.

Citrín přináší radost, potěšení a lásku k sobě samému, bohatství, hojnost a prosperitu, pomáhá najít emoční rovnováhu, podněcuje kreativní myšlení, zvyšuje vnitřní sílu, eliminuje všechny strachy a obavy, odstraňuje noční můry, poskytuje nadhled a pozitivní náladu.
Čistí krev a podporuje krevní oběh, uklidňuje podrážděné nervy, odstraňuje deprese, podporuje zažívací systém, slezinu a slinivku břišní, příznivě působí na endokrinní žlázy (pročišťuje, vyrovnává hladiny hormonů a vylučuje jedy a toxiny), pomáhá při cukrovce, odbourává chronický únavový syndrom, léčí ledviny a močový měchýř, přispívá k odstranění všeho škodlivého, působí na vymizení celulitidy, zahání únavu, zmírňuje nepříjemné projevy a problémy při menstruaci a symptomy menopauzy.

Rudraksha je v Hinduismu a Buddhismu považována za posvátné semínko, které přináší božský mír, sílu a ochranu, vytváří obrovskou pozitivní energii pro tělo, mysl a duši, zvyšuje záři duše a její schopnost vyjádřit svoji božskou sílu a moudrost, pomáhá se lépe vyrovnat se starostmi, vytváří ochranné kruhy před negativitou, odstraňuje překážky na cestě za úspěchem, zvyšuje výkonnost, dokáže změnit karmu nositele, přináší jasnost, zvyšuje sílu intuice, zlepšuje koncentraci, má protistárnoucí účinky.
pozitivní vliv na činnost srdce, zlepšení stavu nervů a výborně působí na zmírnění stresu, depresí, úzkostí, bušení srdce a vysoký krevní tlak.

081