Náramek s příveskem vínový

349,00 Kč
S DPH
Počet

Material:
Mookait 8mm

Rudraksha 8mm, 10mm
Bižuterní kov 3mm

Mookait je kámen síly a vitality, dodává také klid a jistotu, umožní čerpat zemskou energii a vzbudí touhu po nových zážitcích, usnadňuje přijímání změn a riskování.
Má blahodárný vliv na imunitní systém a trávicí trakt, používá se k doplňkové léčbě různých zánětů (například horních cest dýchacích), žaludečních/střevních potížích a řady dalších chorob, podporuje správný příjem tekutin a přispívá k udržování rovnováhy minerálů v těle. Mookaitový elixír pomáhá odstraňovat akné i ekzémy.

Rudraksha je v Hinduismu a Buddhismu považována za posvátné semínko, které přináší božský mír, sílu a ochranu, vytváří obrovskou pozitivní energii pro tělo, mysl a duši, zvyšuje záři duše a její schopnost vyjádřit svoji božskou sílu a moudrost, pomáhá se lépe vyrovnat se starostmi, vytváří ochranné kruhy před negativitou, odstraňuje překážky na cestě za úspěchem, zvyšuje výkonnost, dokáže změnit karmu nositele, přináší jasnost, zvyšuje sílu intuice, zlepšuje koncentraci, má protistárnoucí účinky.
Má pozitivní vliv na činnost srdce, zlepšení stavu nervů a výborně působí na zmírnění stresu, depresí, úzkostí, bušení srdce a vysoký krevní tlak.

219